Infra matrac CERAMIX MAT

Infra matrac CERAMIX MAT vám pomôže zmiernit bolestivé zápalové procesy v kĺboch a väzivách, bolesti svalov a chrbtice, depresie, nervozitu a stres. Pomáha pri poruchách hrubého čreva, pri problémoch s močovými cestami a pri bolestivých menštruáciách. Zlepšuje krvný obeh, metabolizmus, imunitný systém, trávenie, vyprázdňovanie a spánok. Odbúrava chronickú únavu, vyčerpanosť a nespavosť.

Infra matrac je veľmi variabilný, je možné ho používať na sedenie, na prehrievanie chrbta, brucha, kĺbov, nôh a chodidiel. Je vyrobený zo 100% prírodných materiálov s pozitívnymi účinkami pre zdravie vďaka tisíckam biokeramických guličiek v matraci a hĺbkovému infračervenému žiareniu. Biokeramické disky stimulujú akupresúrne body tlakom a teplom. Ovládanie je jednoduché a pohodlné. 


Zloženie:

Červená hlina

Podporuje krvný obeh, metabolizmus, detoxikáciu, pomáha pri bolestiach a zápaloch, zlepšuje pleť, zamedzuje vzniku plesní, antibakteriálne účinky, vyžaruje infračervené teplo.

Jadeit

Produkuje do tela liečivé teplo, podporuje vstrebávanie vápnika a horčíka, je zdrojom záporných častíc, účinný pri problémoch s trávením, vyprázdňovaním, neplodnosti, pri bolestiach…,  podporuje regeneráciu, omladzuje.

Elvan

Schopnosť vstrebávať a rozkladať ťažké kovy a toxické látky, uvoľňuje viac ako 40 druhov minerálov, ktoré dodávajú telu vitalitu, podporujú metabolizmus,  zlepšujú stav pleti, neutralizuje kyslú a alkalickú vodu.

Turmalín

Čistí vzduch, vodu, odstraňuje zápach, pozitívne pôsobí na psychiku, zlepšuje spánok a krvný obeh, posilňuje imunitu, štít elektrosmogu, deaktivuje patogénne  zóny.

Kaolín

Produkuje záporné častice, podporuje vstrebávanie živín a vylučovanie odpadových látok, pozitívny vplyv na pleť.

Biokeramika

Teplotná a chemická odolnosť, zdravotne neškodná, nepoškrabateľná, používaná v zdravotníctve alebo potravinárstve.

Infračervené žiarenie

Prehrieva telo do hĺbky, podporuje krvný obeh, metabolizmus, detoxikáciu, regeneráciu, tvorbu kolagénu, posilňuje imunitu, odstraňuje fyzické i psychické napätie, omladzuje, tlmí zápaly a bolesti.

Záporne nabité častice

Prečišťujú vzduch, odstraňujú pach, sterilizujú a čistia krv, revitalizujú bunky, zvyšujú odolnosť, zmierňujú bolesť.

Bezpečnosť

Funkcia blokujúca vznik elektromagnetických vĺn. Bezpečnostné funkcie zabraňujú vzniku požiaru pomocou kontrolného senzoru teploty. Automatické vypnutie po 12 hodinách

Spotreba              84W+10 %, -10 %
Teplota                 30°C - 65 °C
Rozmery               450 x 870 x 30 mm (D X Š X H)
Hmotnosť             4,5 kg