Ceragem Master V3

Vyskúšajte CERAGEM V3automatické termoakupresúrne masážne lôžko, ktoré kombinuje tlakovú  CERAGEM™ masáž s infračerveným teplom vyžarovaným jadeitovými kameňmi a epoxid-karbonovými panelmi.  

Prístroj je určený na odstraňovanie zdravotných problémov a celkovú regeneráciu. Toto zariadenie pomocou vnútorného projektora pohybujúceho sa pozdĺž chrbtice uvoľňuje chrbtové svaly, uvoľňuje nervové dráhy v ľudskom tele a zlepšuje krvný obeh a cirkuláciu životnej energie Qi (Qi (čchi) je čínske slovo pre životnú energiu).

Termoakupresúrne masážne lôžko CERAGEM je registrované ako ZDRAVOTNICKA POMȎCKA.


Špecifikácia

Vlastnosti: 

1. Skenovanie chrbtice & APSM (pokrokový systém pohyblivých masážnych jednotiek)  

(pokrokový systém pohyblivých masážnych jednotiek)

Po zvolení z 10 automatických masážnych programov začne termoakupresúrne masážne lôžko Ceragem V3  načítavať dĺžku a zakrivenie chrbtice tak, aby zvolený program prebiehal individuálne podľa dĺžky a zakrivenia chrbtice každého užívateľa. Tým sa docieli jedinečná terapia na mieru.

2. Nastaviteľná intenzita tlaku

Termoakupresúrne masážne lôžko Ceragem V3 ponúka užívateľovi možnosť zvoliť si intenzitu tlaku v priebehu terapie medzi 1.-6. stupňom. 

3. Široký výber masážnych programov

Termoakupresúrne masážne lôžko Ceragem V3 ponúka užívateľovi možnosť zvoliť si medzi 12 masážnymi programami. 9 plne automatických programov v dĺžke 36 min., 1 automatický program v dĺžke 18 min., ďalej manuálny a poloautomatický program

4. Ceragem hudobná terapia

Na SD pamäťovej karte je voľba z 10 relaxačných melódií. Na SD kartu s kapacitou 4 GB je možné nahrať ďalšie vlastné melódie vo formáte MP3 (cca 90 melódií).

5. Nápaditý design

Veľmi moderný design navrhovaný najprestížnejšou svetovo uznávanou designérskou firmou Tangerine. Termoakupresúrne masážne lôžko Ceragem V3 teraz v skladacom prevedení.


Lôžko CERAGEM  V3 v sebe kombinuje nasledujúce alternatívne lekárske praktiky:

1. Chiropraktika

Chiropraxie je metóda liečenia, ktorá je veľmi známa a praktikovaná predovšetkým v USA, Kanade, Austrálii, na Novom Zélande a v Anglicku. Jedná sa o metódu uvoľňovania spinálnych nervov prostredníctvom ručného narovnávania chrbtice.

Je to najlepší príklad novodobej alternatívnej medicíny. Dokazuje, že vo veľa prípadoch bolesti a ochorenia pochádzajú od chrbtice, kde dochádza k priškripnutiu nervového koreňa.

Vďaka tomuto princípu CERAGEM V3 lôžko upravuje pohyblivosť nášho tela a postupne uvoľňuje tlak na miechové nervy, odstraňuje bolesti a iné zdravotné problémy.

2. Masáž

Masáž uvoľňuje svaly a šľachy pozdĺž chrbtice, čím vracia chrbticu späť do prirodzenej polohy. Masírovanie tiež preťahuje chrbticu tak, aby sa uvoľnil tlak na medzistavcové  platničky, ktoré fungujú ako vankúšiky medzi stavcami, kade vedie miechový kanál. Ako starneme, naša chrbtica tuhne, a u niektorých z nás môže dôjsť k oslabeniu a následnému vychýleniu platničky. Pravidelné masírovanie oblasti chrbtice, ktorá je prvá časť CERAGEM masážneho programu, pomáha predchádzať tuhnutiu a oslabovaniu chrbta.

3. Moxovanie (termopunktúra)

Moxovaním sa v tradičnej čínskej medicíne označuje riadené ohrievanie akupresúrnych bodov  pomocou tepla získaného spaľovaním sušených a lisovaných rastlín. Získané teplo prináša lepšie prekrvenie a povzbudzuje funkcie jednotlivých orgánov tela. Ohrievaním určitých bodov prostredníctvom moxovania sa tiež povzbudzuje imunitný systém.

4. Akupresúra

Akupresúrou sa v tradičnej čínskej medicíne označuje stimulácia akupresúrnych bodov  pomocou tlaku.  Stimulácia prináša uvoľnenie , lepšie prekrvenie a povzbudzuje funkcie jednotlivých orgánov tela.

5. Jadeit

Polodrahokam Jadeit je v tradičnej čínskej medicíne považovaný za kameň s liečebnými vlastnosťami. Pomocou jadeitu sa stimuluje Qi teda životná energia v ľudskom tele. Projektory v CERAGEM masážnom lôžku sú vyrobené z jadeitového kameňa, ktorý je tiež veľmi cenený pre svoju schopnosť udržovať a prenášať teplo.

6. Tepelná terapia

Celá plocha lôžka CERAGEM je vyhrievaná infračerveným teplom, ktoré má pozitívne účinky na celý organizmus, protizápalový a detoxikačný účinok, zlepšenie prekrvenia organizmu.

Technické parametre:

Označenie modelu Ceragem CGM MB-1101 (Master V3)
Popis výrobku Automatické termoakupresúrne masážne lôžko
Účel využitia Výrobok pomáha pri svalovej relaxačnej terapii,
poskytuje úľavu od bolestí svalov a kĺbov,
uvoľňuje napätie a zlepšuje krvný obeh
Napájacie napätie 220-240 V, ~50/60 Hz
Príkon 360 VA (max.)
Teplota jadeitových kameňov 30-65 °C
Kapacita SD karty 4 GB
Rozmery v rozloženom stavu (d x š x v)
201,6 x 70 x 45 cm (+/- 0,5 cm)
Hmotnosť (bez príslušenstva) hlavná jednotka 23 kg
zasunovacia jednotka 14 kg
rám 16 kg
Výrobca CERAGEM CO., LTD. Južná Korea