Infra matrac CERABALL MAT

Zlepšite si kvalitu spánku, odbúrajte stres a uvoľňite svalové napätie vďaka Infra matraci CERABALL MAT, ktorú môžete používať na ležanie, sedenie, prehrievanie chrbta, kĺbov, nôh a chodidiel. Zažite 100% prírodné materiály s pozitívnymi účinkami pre vaše zdravie. Tisícky biokeramických guličiek v matraci a hĺbkové infračervené žiarenie prispieva k vášmu zdraviu a jednoduché a pohodlné ovládanie, semiš a výplňový materiál odolný proti škvrnám vám zaručí pohodlné ležanie. 


Zloženie:

Červená hlina

Podporuje krvný obeh, metabolizmus, detoxikáciu, pomáha pri bolestiach a zápaloch, zlepšuje pleť, zamedzuje vzniku plesní, antibakteriálne účinky, vyžaruje infračervené teplo.

Jadeit

Produkuje do tela liečivé teplo, podporuje vstrebávanie vápnika a horčíka, je zdrojom záporných častíc, účinný pri problémoch s trávením, vyprázdňovaním, neplodnosti, pri bolestiach…,  podporuje regeneráciu, omladzuje.

Elvan

Schopnosť vstrebávať a rozkladať ťažké kovy a toxické látky, uvoľňuje viac ako 40 druhov minerálov, ktoré dodávajú telu vitalitu, podporujú metabolizmus,  zlepšujú stav pleti, neutralizuje kyslú a alkalickú vodu.

Turmalín

Čistí vzduch, vodu, odstraňuje zápach, pozitívne pôsobí na psychiku, zlepšuje spánok a krvný obeh, posilňuje imunitu, štít elektrosmogu, deaktivuje patogénne  zóny.

Kaolín

Produkuje záporné častice, podporuje vstrebávanie živín a vylučovanie odpadových látok, pozitívny vplyv na pleť.

Biokeramika

Teplotná a chemická odolnosť, zdravotne neškodná, nepoškrabateľná, používaná v zdravotníctve alebo potravinárstve.

Infračervené žiarenie

Prehrieva telo do hĺbky, podporuje krvný obeh, metabolizmus, detoxikáciu, regeneráciu, tvorbu kolagénu, posilňuje imunitu, odstraňuje fyzické i psychické napätie, omladzuje, tlmí zápaly a bolesti.

Záporne nabité častice

Prečišťujú vzduch, odstraňujú pach, sterilizujú a čistia krv, revitalizujú bunky, zvyšujú odolnosť, zmierňujú bolesť.

Bezpečnosť

Funkcia blokujúca vznik elektromagnetických vĺn. Bezpečnostné funkcie zabraňujú vzniku požiaru pomocou kontrolného senzoru teploty.

Spotreba              84W+10 %, -10 %
Teplota                 30°C - 65 °C
Rozmery               500 x 950 x 20 mm (D X Š X H)
Hmotnosť             1,1 kg