Ceragem Reflax

Doprajte si dokonalú terapiu kdekoľvek sa rozhodnete vďaka ľahkému, jednoducho prenosnému a kompaktnému termomasážnemu prístroju CERAGEM Reflax.

CERAGEM Reflax vám prináša: 

Skenovanie chrbtice

Skenovanie je novou funkciou termomasážneho prístroja CERAGEM, ktorá slúži k nastaveniu masáže podľa vášho telesného typu. Vnútorný projektor skenovaním zmeria dĺžku a tvar vašej chrbtice, vykoná masáž od hlavy po panvovú oblasť, nachádza a stimuluje rôzne akupresúrne body, ktoré sú u každého človeka na iných miestach.

Široký výber masážnych programov

Termomasážne lôžko Ceragem REFLAX vám umožní zvoliť si medzi 12 masážnymi programami. 9 plne automatických programov v dĺžke 36 min., 1 automatický program v dĺžke 18 min., ďalej manuálny a poloautomatický program

Nápaditý design

Novinka, ktorá vybočuje od zavedených konvenčných termomasážnych prístrojov. Teraz si môžete dopriať termomasáž kedykoľvek a kdekoľvek, Reflax je prenosný a skladný.


Lôžko CERAGEM  REFLAX v sebe kombinuje nasledujúce alternatívne lekárske praktiky:

1. Chiropraktika

Chiropraxie je metóda liečenia, ktorá je veľmi známa a praktikovaná predovšetkým v USA, Kanade, Austrálii, na Novom Zélande a v Anglicku. Jedná sa o metódu uvoľňovania spinálnych nervov prostredníctvom ručného narovnávania chrbtice.

Je to najlepší príklad novodobej alternatívnej medicíny. Dokazuje, že vo veľa prípadoch bolesti a ochorenia pochádzajú od chrbtice, kde dochádza k priškripnutiu nervového koreňa.

Vďaka tomuto princípu CERAGEM Reflax upravuje pohyblivosť nášho tela a postupne uvoľňuje tlak na miechové nervy, odstraňuje bolesti a iné zdravotné problémy.

 

2. Masáž

Masáž uvoľňuje svaly a šľachy pozdĺž chrbtice, čím vracia chrbticu späť do prirodzenej polohy. Masírovanie tiež preťahuje chrbticu tak, aby sa uvoľnil tlak na medzistavcové  platničky, ktoré fungujú ako vankúšiky medzi stavcami, kade vedie miechový kanál. Ako starneme, naša chrbtica tuhne a u niektorých z nás môže dôjsť k oslabeniu a následnému vychýleniu platničky. Pravidelné masírovanie oblasti chrbtice, ktorá je prvá časť CERAGEM masážneho programu, pomáha predchádzať tuhnutiu a oslabovaniu chrbta.

3. Moxovanie (termopunktúra)

Moxovaním sa v tradičnej čínskej medicíne označuje riadené ohrievanie akupresúrnych bodov  pomocou tepla získaného spaľovaním sušených a lisovaných rastlín. Získané teplo prináša lepšie prekrvenie a povzbudzuje funkcie jednotlivých orgánov tela. Ohrievaním určitých bodov prostredníctvom moxovania sa tiež povzbudzuje imunitný systém.

4. Akupresúra

Akupresúrou sa v tradičnej čínskej medicíne označuje stimulácia akupresúrnych bodov  pomocou tlaku.  Stimulácia prináša uvoľnenie, lepšie prekrvenie a povzbudzuje funkcie jednotlivých orgánov tela.

5. Jadeit

Polodrahom Jadeit je v tradičnej čínskej medicíne považovaný za kameň s liečebnými vlastnosťami. Pomocou jadeitu sa stimuluje Qi teda životná energia v ľudskom tele. Projektory v CERAGEM masážnom lôžku sú vyrobené z jadeitového kameňa, ktorý je tiež veľmi cenený pre svoju schopnosť udržovať a prenášať teplo.

Technické parametre:

Označenie modelu Ceragem CGM MCB-1201 (REFLAX)
Popis výrobku Automatické termoakupresúrne masážne lôžko
Účel využitia Výrobok pomáha pri svalovej relaxačnej terapii,
poskytuje úľavu od bolestí svalov a kĺbov, uvoľňuje napätie a zlepšuje krvný obeh
Napájacie napätie 100-240 V, ~50/60 Hz
Príkon 130 - 160 VA (max.)
Teplota jadeitových kameňov 30-65 °C
Odporúčaná výška tela 120 cm - 186 cm
Rozmery v rozloženom stavu (d x š x v)
208 x 60 x 12 cm (+/- 0,5 cm)
Rozmery v zloženom stavu (d x š x v)
117 x 60 x 17,5 cm (+/- 0,5 cm)
Výrobca CERAGEM CO., LTD. Južná Korea